Головна » 2012 » Листопад » 23 » Українські команди у Лізі Чемпіонів.
20:03
Українські команди у Лізі Чемпіонів.
У вівторок 20 листопада свій передостанній матч у груповому етапі Ліги Чемпіонів зіграв Донецький Шахтар. Суперником Шахтаря була данська команда Нордшелланд.

Матч проводився у Данії.

Стартовий склад матчу:
Нордшелланд : Хансен - Паркхерст, Окоре, Рунье, Мтіліга - Аду, Стокхольм - Лорентцен,
Крістенсен, Джон - Нордстранд
Запасні: Вілландсен, Кілдентофт, Крістіансен, Айнаоглу, Гунделах, Тичинович, Ісса
Шахтар: Пятов - Срна, Кучер, Ракицкий, Рац - Фернандиньо, Степаненко - Тейшейра,
Мхітарян, Вілліан - Адріано.
Запасні: Каніболоцкий, Эдуардо, Кобін, Гай, Коста, Кривцов, Ілсіньо
Матч розпочався 21:45 за києвом.
На диво, першими забили господарі поля, Нордстранд забив після навісу Джона.
Але на відповідь Шахтаря довго чекати не довелося, хоча цей гол був забитий не за
правилами Fair-Play.Віліан вибив спірний м'яч на частину поля Нордшелланду а там Луіс
Андряно підібрав його обвів воротаря та забив гол.Станіон явно показує своє незадоволення.
На 30 хвилині Пятов пропускає ще один м'яч,після забитого голу у ворота Нордшелланду, гравці почали пресенгувати Шахтар і Шахтар не витримав і пропустив. І знову Джон прострілює в штрафну Шахтаря, де Лорентцен приймає м'яч і точно б'є під перекладину без шансів для Пятова.
Після пропущеного голу Шахтар зібрався і почав іти у атаку. На 40 хвилині Генріх Мхітарян
пробиває по воротах Нордшелланду, але попадає у захисника, від якого м'яч вийшов на
кутовий.Кінцівка тайму була однозначно за Шахтарем.
Перед самим переривом Шахтар забиває гол.На 44 хвилині після удару Мхітаряна м'яч
відлетів до Вілльяна, який рекошетом від Фернандіньо забив гол.
Команди пішли на перерив із рахунком 2:2.
Після перериву м'яч контролював Нордшелланд. Хоча нагод забити було більше у Шахтаря.На 51 хвилині Шахтар забиває після подачі кутового (Вілльян робить дубиль).Відразу після голу Вільяна шахтар забиває і 4 гол, Тейшейра прострілив в центр штрафної, а там Луіс Андряно сильним ударом забиває гол. Рахунок 2:4. Після забитого голу команди оспокоїлися, матч переважно перебував у центрі поля.Були нечисленні спроби пробити по воротах, але ні у Шахтаря ні у Нордшелленду ці удари не були результативними.
На 81 хвилині матчу Луіс Андряно оформлює хет-трик. Стадіон починають покидати навіть найпалкіші вболівальники Нордшелленду. До основного часу суддя додав 3 хвилини, але за них ні гравці Шахтаря ні Нордшелленда забити не змогли.
У групі Е Ювентус переміг Челсі 2-0 і це означало те що Шахтар маючи в запасі ще один матч виходить із групи завчасно.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Інший матч Ліги Чемпіонів за участі українського клубу-це матч Динамо Київ - ПСЖ. Це був матч у якому вирішувалася доля Київського Динамо. Перемогши ПСЖ кияни

зберігали хоч якісь, примарні шанси, на вихід із групи з 2 місця. Матч проводився у середу 21 листопада у Києві на стадіоні "Олімпійський".

Початковий склад матчу:
Динамо: Коваль, Даніло Сілва, Бетао, Хачеріді, Тайво, Велозу, Гармаш, Аруна, Гусев,
Дуду, Ідейе
Запасні Динамо: Шовковский, Вукоевіч, Богданов, МІлевский, Ярмоленко, МехмедІ, Рубен
ПСЖ: Сірігу, ван дер Віль, Тьаго Сілва, Алекс, Максвелл, Сіссоко, Матуіді, Верратті,
Нене, Лавессі, Ибрагімович
Запасні ПСЖ: Дюшез, Сахо, Арман, Шантом, Рабіо, Пасторе, Оаро.
Матч розпочався 21:45 за Києвом.
Динамо почало активніше початок матчу, атакували, було відчутно повернення Блохіна.Увесь перший тайм матч проходив "від воріт до воріт"певного лідера не було.Але наприкінці першого тайму, а точніше на 45 хвилині Динамо пропускає гол. Після атаки Динамо ПСЖ перейшло у контратаку, Ібрагімович з правого флангу подав м'яч на Левессі, якого Хачеріді не зміг зупинити, і аргентинець перекинув Коваля.
На перерив команди пішли за рахунку 0:1.
Після перериву Динамо створило пару непоганих моментів, зокрема виділялися Аруна та Дуду.
На 52 хвилині Динамо пропускає вдруге. Після помилки Хачеріді, Матуіді забрав м'яч та
віддав пас на Лавессі, який обіграв Коваля.
Після пропущеного 2 голу Динамо кинулося у атаку, а ПСЖ грало переважно другим
номером. Але Динамо так і до кінця матчу не вдалося забити голу. У группі A(де виступає Києвське Динамо) Порту розгромив Загребське Динамо із рахунком 2-0, що дозволяє Київському динамо не хвилюватися, тому що вони 100% проходять у Лігу Європи.

GIFTOFF.NET - знайдеться подарунок для кожного!