Головна » 2013 » Січень » 19 » Текстовий огляд матчу Металліст - Віннерс.
20:02
Текстовий огляд матчу Металліст - Віннерс.

Сьогодні 19-01-13 Металліст провів товариський матч із командою з Кот-Івуара "Віннерс Клаб", це був перший товариський матч у період міжсезоння в УПЛ для Харківського клубу.  Матч відбувся у Обєднаних Арабських Еміратах, саме там Металліст проводить міжсезоння.

Стартовий склад матчу:

Металліст: Шуст - Вільягра, Березовчук, Торсігльері, Фініньо, Торрес, Едмар, Марлос, Бланко, Вілліан, Крістальдо.

Віннерс Клаб: Тува - Бамба, Куадіо, Траоре, Ассуана, Доссо, Бадайе, Родольфо, Дідьє, Каліфа, Самбак

Відразу після початку матчу Металліст рванувся в атаку, вже на 2 хвилині матчу Едмар, після навісу Марлоса, небезпечно пробив в площину воріт, але воротар  Віннерс Клаб перевів м’яч на кутовий. Після стандарту м’яч відлетів за межі штрафної і опинився у Бланко, аргентинець сильно пробив з метрів так 15 але м’яч не влучив у площину воріт. Перший гол у матчі був забитий на 8 хвилині, після удару все тогож Марлоса, голкіпер відбив м’яч перед собою, але перший на добиванні був Вілліан, який "загнав” круглого в сітку воріт. Як говориться "между первой и второй перерывчик небольшой” ось і Металліт відразу після першого голу не перестав атакувати і відразу ж перша атака принесла Харківянам ще один гол, тепер уже Вілліан асестував м’яч Крістальдо, який відправив його у сітку воріт. Наступний гол був забитий на 12 хвилині матчу, Крістальдо акуратно навісив у штрафну на Вілліана, а там уже бразилець оформив дубль.  На 15 хвилині матчу Крістальдо заробив пенальті який сам і реалізував. Потім відбувся футбольний "казус, тренери Металлісту не задоволені діями воротаря суперника, попросили замінити його на Шуховцева, тренери Віннерс Клабу погодилися на таку авантюру. На 17 хвилині матчу Крістальдо асестував на Бланко, який зробив рахунок уже непристойним 5:0. Після 5-го голу непоганий шанс забити мав Вілліан, він вийшов сам на сам із Шуховцевим, але переграти його не зміг. Також Бланко непогано прострілив по воротам, але і тут Шуховцев витягнув мяч із девятки. Але уже на 25 хвилині Шуховцев пропустив м’яч від Вілліана, який пробивав із 6 метрів. Через хвилину Вілліан вдруге засмутив Шуховцева, рахунок 7:0. Але Вілліан не збирався зупинятися на осягненому і ще через хвилину забив ще один м’яч (8:0), а потім ще один (9:0). На 37 хвилині відбувся гол на який ніхто не очікував, у цей раз забили Металлісту, гол на рахунку Каліфи.Відразу після пропущеного голу Металліст рванувся у атаку і, не на диво, забив ще один гол, точніше авто гол, м’яч у свої ворота зрізав Ассуан. На перерву команди пішли із рахунком (10:1). На 2 тайм тренерський штаб прийняли рішення випустити лише 10-тьох гравців, я думаю це пов’язано із завтрашньою грою із донецьким Шахтарем. Із 46 по 68 хвилину матчу було багато моментів, але вони завершувалися неточними ударами, або Шуховцев був на місці. На 68 хвилині Хавєр, після пасу Шелаєва, переправив м’яч у ворота Віннерс Клабу. А уже на 70-тій хвилині матчу, Шелаєв віддав пас на Пшеничника, який забив 12 гол у ворота Віннерс Клабу. На 75 хвилині Барилко уже в котре засмутив Шуховцева.Останній гол у матчі забив Клейтон Шавєр на 89 хвилині, бразилець вийшов сам на сам із Шуховцем і без шансів для нього пробив точно у кут воріт.

Всім дякую за увагу.

GIFTOFF.NET - знайдеться подарунок для кожного!